Menu
Your Cart

Teslimat Bilgisi

TESLİMAT ŞEKİLLERİ

Tüm siparişlerinizin nakliyesi (size teslimi) tamamen ücretsiz olarak kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siparişlerinizde teslimat süremiz ortalama 7 ile 21 gündür. kumaş ve ahşap ile renk değişikliği talepleriniz doğrultusunda teslimat süreleri değişmektedir. ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha da kısa olabilmektedir.

 

DAİRE İÇİ VE KURULUMLU TESLİMATLAR

İstanbul içi teslimatlar daire içi ve kurulumlu şeklinde elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır (5.kat'a kadar.daha yüksek katlar için şartlar görüşmede belirlenir). örnek: bursa, istanbul, eskişehir, ankara, kütahya, yalova, bilecik, balıkesir, çanakkale, tekirdağ, kayseri, elazığ, batman, van, trabzon, edirne, ağrı, hatay, diyarbakır, antalya vb.

Uzak iller ve merkezlere teslimatımız aksi konuşulmadıkça bina önü şeklindedir. bina önüne kadar teslimat da ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Siparişleriniz verdiğimiz adrese bina önüne kadar ücretsiz olarak teslim edilmektedir. dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkanlar ile yapmanız şeklindedir.


BİNA ÖNÜ TESLİMATLAR

Uzak illerin bir çoğuna ücretsiz kurulum hizmeti yapmaktayız.bu iller hakkında bizden telefon ile bilgi alabilirsiniz.bu teslimat şeklinde siparişleriniz size yine bina önünde teslimatı yapılır. siz ürünlerinizi daire içine taşıma işlemini yaptıktan sonra bölgenizdeki anlaşmalı olduğumuz montaj ekibini yönlendirip kurulum işlemlerinizi yine ücretsiz olarak yapmaktayız.

bu tarz teslimatları sipariş verirken konuşulmuş olması gerekmektedir.

 

UZAK İLLERE VE MERKEZLERE DAİRE İÇİ VE KURULUMLU TESLİMATLAR

Sipariş tutarınıza bağlı olmak kaydıyla bulunduğunuz merkezin uzaklığına bakmaksızın daire içi taşımalı ve kurulumlu ücretsiz hizmet de vermekteyiz. bu tarz teslimatlar sipariş tutarınızın bu hizmeti karşılayacak miktarda olması gerekmektedir. telefon ile görüşülerek kararlaştırılması gerekmektedir.

 

NOT:5.KAT'DAN YÜKSEK DAİRELER İÇİN ÖZEL ŞARTLAR SİPARİŞ SIRASINDA BELİRLENİR.