Menu
Your Cart

Ödeme Yöntemleri

HAVALE/EFT İLE ÖDEME

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden sipariş vererek Havale/EFT ile banka hesaplarımıza ödeyebilirsiniz.


KREDİ KARTI İLE ÖDEME

  web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. 12 taksite kadar satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen online alışverişlerde ödemeler  256 bit SSL sertifikalı sunucuları üzerinden sağlanır.

Ayrıca kredi kartı ödemeleri 3D Security Sistemi ile cep telefonu onayı olmadan gerçekleştirilmez.

Not: Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kayıt edilmemektedir. Kredi kartı bilgileriniz sadece banka sanal pos sistemleri ve sizin aranızda gerçekleşir.


ÖN ÖDEMELİ TAKSİTLİ SATIŞ

Evlenecek çiftlere veya evini yenilemeyi düşünenlere  avantajlı ve kolay ödeme seçeneği. Ön Ödemeli Satış Sistemi ile beğendiğiniz ürünlerin siparişini verip, alışveriş tutarınızın %20 sini ödeme yaptıktan sonra, ürünü teslim alacağınız tarihe kadar aydan aya taksitlerle dilediğinizce ödeyin.

Kampanyada ürün değişikliği için mutlaka Müşteri Hizmetlerimizden bilgi almanız gerekmektedir, eğer ürün sipariş edildi ise ürün değişikliği mümkün değildir. Bu ödeme sistemi ile hem fiyat artışlarından etkilenmeyin, hemde kendi bütçenize göre ödeme imkanı sağlıyoruz.

​Emanet sistemimizde ürünleri 1 yıla kadar bekletebiliyoruz ve teslim alacağınız tarihe kadar sipariş tutarının kalan bakiyesinin kapatılması gerekiyor.


TESLİMATTA/KAPIDA ÖDEME

Tüm Türkiye'ye Kapıda Ödeme İmkanı sunuyoryuz Ödemenin %20 si Havale/EFT nakit olarak ödenip geri kalan bakiyeyi ürün tesliminden sonra teslimatı yapan arkadaşlarımıza Nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme yapılacak ise alışverişten önce mutlaka Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçmelisiniz.


NAKİT ÖDEME

İnternet sitemizde beğendiğiniz ürünleri mağazalarımızdan sipariş verebilir ve nakit olarak ödeyebilirsiniz.


KARTSIZ/KEFİLSİZ/SENETSİZ ÖDEME

Kredi kartınız yada kefile ihtiyaç duymadan   sizlere sunduğu 3,6,9 ve12 ay taksit imkanıdır.

BANKA KARTI İLE ÖDEME

Web sitemiz üzerinden  yapacağınız alışverişlerde tüm banka kartlarını kullanabilirsiniz. Banka kartlarınız ile tek çekim ödeme seçeğini seçerek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


ESNEK ÖDEME

Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan, bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale/eft veya nakit ödeme seçeneklerimizi kullanabilirsiniz.